MODUS lighting fixture LED KX 38W 5400lm/3000 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOKX5000M3KO/NDSM
KOD VÝR.:KX5000M3KO/NDSM
EAN.:8596099033804
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073788884 |
| Length | 1185 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3095 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 34 W |
| přepravní rozměr cm | 118.5 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 100 |
| Transport length | 1185 |
| Transport width | 66 |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073788884 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOHL1MKO3V1/700ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOKX5000M3KO/NDSM
KOD VÝR.:KX5000M3KO/NDSM
EAN.:8596099033804
KOD KRAT.:MOKX5000M4KO/ND/90
KOD VÝR.:KX5000M4KO/ND/90
EAN.:8596099094089
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved