LED emergency light MODE WONDER 1W SA/SE/1h. IP42 attachment. ; univ. pik. white
KOD KRAT.:MOWND/1W/C/1/M/X/WT
KOD VÝR.:OZN/WND/1W/C/1/M/X/WT
EAN.:5902869542194
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
|---|---|
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | sklo |
| With motion sensor | ne |
| Height/Depth | 816 |
| EAN | 8595073771978 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | MODUS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 3200 lm |
| Lamp | LED modul |
| Dimmable | ne |
| Power | 32 W |
| Volatge | 220-240 V |
| typ svítidla | Pendant |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8595073771978 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBALSV3B3ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOWND/1W/C/1/M/X/WT
KOD VÝR.:OZN/WND/1W/C/1/M/X/WT
EAN.:5902869542194
KOD KRAT.:HTRPV15C
KOD VÝR.:V205
EAN.:8595614703956
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved