MODUS light fixture LED EVO 33W 5000lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOEVO5000M4CEW/ND/90
KOD VÝR.:EVO5000M4CEW/ND/9005
EAN.:8596099052690
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099000240 |
| Length | 1245 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 37 W |
| přepravní rozměr cm | 131 cm |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 75 |
| Transport length | 1310 |
| Transport width | 255 |
| účinnost svítidla | 116 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4300 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099000240 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOAREL4000RM2KV3ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEVO5000M4CEW/ND/90
KOD VÝR.:EVO5000M4CEW/ND/9005
EAN.:8596099052690
KOD KRAT.:MOFLY6000RM4GP/DAL2
KOD VÝR.:FLY6000RM4GP/DALI/BTC
EAN.:8596099047023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved