TRACKLIGHT SPOT D85 35W 35 W 3000 K 90RA NFL BK
KOD KRAT.:OSITS8535/930BK
KOD VÝR.:4058075113602
EAN.:4058075113602
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099127732 |
| Others | |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 3600 lm |
| IP rating | IP44 |
| Power | 40 W |
| KOD | MOBRSB3KO480V3/NDMUI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099127732 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSITS8535/930BK
KOD VÝR.:4058075113602
EAN.:4058075113602
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:BES8270
KOD VÝR.:2308207550
EAN.:8595025309211
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved