MODUS light fixture LED G 48W 5700lm/830 IP40; 144x22cm
KOD KRAT.:MOG1RLKO3V1/1400ND
KOD VÝR.:G1RLKO3V1/1400ND
EAN.:8595073791662
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073796742 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 89 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Outter diameter | 285 |
| přepravní rozměr cm | 30.5 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 105 |
| Transport length | 305 |
| Transport width | 305 |
| typ svítidla | Bulkheads |
| účinnost svítidla | 100 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | 1-10 V |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Luminous flux | 758 lm |
| Power | 9 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073796742 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBRSB3KO300V0/NDSM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOG1RLKO3V1/1400ND
KOD VÝR.:G1RLKO3V1/1400ND
EAN.:8595073791662
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM3DAL2
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM3DALIT
EAN.:8596099064631
KOD KRAT.:OSA64215
KOD VÝR.:4050300386522
EAN.:4050300386522
KOD KRAT.:MOODM1500S2RC/NDV60
KOD VÝR.:ODM1500S2RC/NDV60
EAN.:8596099100483
KOD KRAT.:PHQLL217X120S/840D
KOD VÝR.:871951463685900
EAN.:8719514636859
KOD KRAT.:MOQ3D625/2100ND
KOD VÝR.:Q3D625/2100ND
EAN.:8596099040949
KOD KRAT.:MOKX6000M4KO/NDMULTI
KOD VÝR.:KX6000M4KO/NDMULTI
EAN.:8596099110109
KOD KRAT.:MOLVLEDOS5000V24/ND
KOD VÝR.:LVLEDOS5000V24/ND
EAN.:8596099045494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved