LEDVANCE light panel LED PFM 33W 4000lm/840 IP40/IP20 100Y 30x120 ; DALI AO
KOD KRAT.:OSIPLPF33/840AO
KOD VÝR.:4058075821538
EAN.:4058075821538
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073778908 |
| Length | 1260 |
| Width | 266 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Emergency gear | ne |
| Height/Depth | 65 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp included | 1-10 V |
| Material housing | Steel |
| Number of lamps | 2.00 |
| přepravní rozměr cm | 128 cm |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 75 |
| Transport length | 1280 |
| Transport width | 290 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED module |
| Power | 22 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLLXL2LED1200AL/LPH | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073778908 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIPLPF33/840AO
KOD VÝR.:4058075821538
EAN.:4058075821538
KOD KRAT.:MOQP2B/500ND
KOD VÝR.:QP2B600/500ND
EAN.:8595073715019
KOD KRAT.:L400-6415-93-05
KOD VÝR.:00-6415-93-05
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/840/12
KOD VÝR.:871951430865700
EAN.:8719514308657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved