MODUS I 4x18 W aluminum DP 600, emergency power supply
KOD KRAT.:MOI418ALDPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600NZ
EAN.:8595073704099
| Výrobce: | |
| Product family | IKP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073755992 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Built-in height | 576 |
| Built-in width | 276 |
| Cover material | Plastic-structured |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 94 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Raster |
| Lamp included | ne |
| Material housing | Kov |
| Number of lamps | 2.00 |
| přepravní rozměr cm | 59.6 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 94 |
| Transport length | 596 |
| Transport width | 596 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| IP rating | IP40 |
| Lamp | T8 tube |
| Power | 36 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073755992 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIKP218 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOI418ALDPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600NZ
EAN.:8595073704099
KOD KRAT.:MOIKP414
KOD VÝR.:IKP414600
EAN.:8595073740202
KOD KRAT.:MOI236KPEP/IP54
KOD VÝR.:I236KP600EP/IP54
EAN.:8595073732252
KOD KRAT.:MOI418ALUEPSA
KOD VÝR.:I418ALU600EPSA
EAN.:8595073730043
KOD KRAT.:MOIKO258EPNZ
KOD VÝR.:IKO258600EPNZ
EAN.:8595073735697
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved