OEZ blade fuse PNA 000 25A gG 500V
KOD KRAT.:OEZPNA00025AgG
KOD VÝR.:40481
EAN.:8590125404811
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073724318 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Built-in height | 576 |
| Built-in width | 576 |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 94.0 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Raster |
| Lamp included | ne |
| Material housing | Metal |
| Number of lamps | 1.30 |
| Power | 72 W |
| přepravní rozměr cm | 59.6 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 94.0 |
| Transport length | 596 |
| Transport width | 596 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| IP rating | IP40 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073724318 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIKO418NZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OEZPNA00025AgG
KOD VÝR.:40481
EAN.:8590125404811
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/1/25-20
KOD VÝR.:120853
EAN.:4015081186839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved