MODUS I 4x18 W with PET opal cover, IP40, , 600, EP, two-circuit
KOD KRAT.:MOIKO418EP2
KOD VÝR.:IKO418600EP2
EAN.:8595073732320
| Výrobce: | |
| Product family | IKO |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073728453 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Built-in height | 602 |
| Built-in width | 602 |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 94 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Raster |
| Lamp included | ne |
| Material housing | Kov |
| Number of lamps | 7.60 |
| Power | 72 W |
| přepravní rozměr cm | 62.2 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 94 |
| Transport length | 622 |
| Transport width | 622 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| IP rating | IP40 |
| Lamp | T8 tube |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073728453 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOIKO418625EP | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIKO418EP2
KOD VÝR.:IKO418600EP2
EAN.:8595073732320
KOD KRAT.:MOI418ALUNZ
KOD VÝR.:I418ALU600NZ
EAN.:8595073721133
KOD KRAT.:MOI418ALUEPNZ
KOD VÝR.:I418ALU600EPNZ
EAN.:8595073721454
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved