ABB PRAKTIK socket. 2-us. 2x2P+PE IP44; white
KOD KRAT.:AB5518-2029 B
KOD VÝR.:5518-2029 B
EAN.:8595017243738
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073717068 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Built-in height | 576 |
| Built-in width | 576 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Emergency gear | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 94 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Raster |
| Lamp included | ne |
| Material housing | Metal |
| Number of lamps | 1.30 |
| Power | 72 W |
| přepravní rozměr cm | 64 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 100 |
| Transport length | 640 |
| Transport width | 610.00 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G13 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073717068 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOI418ALDPEPNZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB5518-2029 B
KOD VÝR.:5518-2029 B
EAN.:8595017243738
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
KOD KRAT.:PHI16466/93/16
KOD VÝR.:8718696131329
EAN.:8718696131329
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved