Vintage 1906® LED CLASSIC A 4W 820 Gold E27
KOD KRAT.:OSEVINA1605W/820
KOD VÝR.:4058075091993
EAN.:4058075091993
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448996271 |
| Length | 222 |
| Width | 227 |
| Others | |
| Autonomy | 0.9 |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Emergency power supply | s vlastní baterií |
| Height/Depth | 77 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | nouzová |
| Lamp included | Ano |
| Material housing | Steel |
| Montage type | Post-top |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Transport height | 0 |
| Transport length | 0 |
| Transport width | 230 |
| typ svítidla | nouzová |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 330.0 lm |
| Power | 9544 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 5902448996271 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOODB/3x1W/C/1/SA/XW | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEVINA1605W/820
KOD VÝR.:4058075091993
EAN.:4058075091993
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved