GPH bushing. compression insulation 16 green Code: DI16-12
KOD KRAT.:GH-DI16-12
EAN.:8591120045252
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8596099125677 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Luminous flux | 6300 lm |
| Power | 47.0 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| KOD | MODD6000L1KN4/BDI/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099125677 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:GH-DI16-12
EAN.:8591120045252
KOD KRAT.:AMSDN2890321
KOD VÝR.:SDN2890321
EAN.:8690495056044
KOD KRAT.:OEZPNA1100AgG
KOD VÝR.:40437
EAN.:8590125404378
KOD KRAT.:HDD942
KOD VÝR.:D942
EAN.:8595118847279
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved