METRODIS sleeve.end.without.insulation. 6 mm blister-20 pcs
KOD KRAT.:MDDN6-10
KOD VÝR.:8594031134794
EAN.:8594031134794
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099180010 |
| Others | |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Beam angle | 35 st. |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Power | 14 W |
| EAN | 8596099180010 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOPARD1500N3B/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MDDN6-10
KOD VÝR.:8594031134794
EAN.:8594031134794
KOD KRAT.:PHEMEGU105.593036D
KOD VÝR.:871869670769200
EAN.:8718696707692
KOD KRAT.:MOEPS4000RM4BB50/44N
KOD VÝR.:EPS4000RM4BB50/44/ND
EAN.:8596099105983
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved