QUICKTRONIC® PROFESSIONAL 5 1X49
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0 ks |
| EAN | 8596099095437 |
| Length | 555 |
| Width | 252 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 134.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 100000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| On sale | MODUS Akce jaro |
| Power | 31.0 W |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Transport height | 180 |
| Transport length | 630 |
| Transport width | 290 |
| účinnost svítidla | 114.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MONOD4000KC4W/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099095437 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHQBGP391644S/740
KOD VÝR.:871951464337600
EAN.:8719514643376
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved