OSRAM halogen lamp. 64747CP/71 1000W 240V G22 special
KOD KRAT.:OSH64747CP/71/240
KOD VÝR.:4008321468741
EAN.:4008321468741
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073716023 |
| Length | 752 |
| Width | 180 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass matt/satinized |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 162 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 40000 hod |
| Material housing | plast |
| Montage type | Surface mounted |
| účinnost svítidla | 128 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLVXS4500G4V1/NDS60 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073716023 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSH64747CP/71/240
KOD VÝR.:4008321468741
EAN.:4008321468741
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5PCV2/2102
KOD VÝR.:MEGALW2M5PCV2/2100ND
EAN.:8596099028787
KOD KRAT.:MOTOP6000M4CW/ND
KOD VÝR.:TOP6000M4CW/ND
EAN.:8596099032197
KOD KRAT.:MOVL1X4MDALI
KOD VÝR.:VL1X4MDALI
EAN.:8596099032524
KOD KRAT.:MORH100W4/ND
KOD VÝR.:RH100W4/ND
EAN.:8596099101336
KOD KRAT.:MOSPMN4000KN4/E370/N
KOD VÝR.:SPMN4000KN4/E370/ND/9005
EAN.:8596099088811
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved