MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 10400lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4KOV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4KOV1/1400ND
EAN.:8596099011420
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073764024 |
| Length | 752 |
| Width | 180 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 162 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 40000 hod |
| Material housing | plast |
| Montage type | Side-entry |
| účinnost svítidla | 128 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLVX4500NO4V1/NDV42 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073764024 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4KOV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4KOV1/1400ND
EAN.:8596099011420
KOD KRAT.:MOTELX2000S6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX2000S6/ND/P1
EAN.:8596099065973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved