MODUS LED AREL 41W 5200lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KV3ND/1
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3ND/9003
EAN.:8596099041861
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099051709 |
| Length | 705 |
| Width | 200 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass transparent |
| Dimmable | 3DIM |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 95.0 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 3740 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| přepravní rozměr cm | 83 cm |
| Transport height | 210 |
| Transport length | 830 |
| Transport width | 180 |
| účinnost svítidla | 125 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| IP rating | IP65 |
| Power | 30 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099051709 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLVLEDOS3500V22/3DI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KV3ND/1
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3ND/9003
EAN.:8596099041861
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved