MODUS light fitting LED FITP 35W 4200lm/5700 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFITP4000C5KN600/ND
KOD VÝR.:FITP4000C5KN600/ND
EAN.:8596099059583
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099062231 |
| Length | 752 |
| Width | 180 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cover material | Plastic, structured |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 120 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Luminous flux | 3450 lm |
| Montage type | Side-entry |
| Power | 34 W |
| účinnost svítidla | 101 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | 2G11 (4-pins) |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLVS236LEDOK/V60/LO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099062231 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFITP4000C5KN600/ND
KOD VÝR.:FITP4000C5KN600/ND
EAN.:8596099059583
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved