LEDVANCE lighting accessories. CONNECTOR BOX 5 POLE L/N/PE/D+/D- 4X
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099087951 |
| Length | 705 |
| Width | 200 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass |
| Dimmable | 3DIM |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 95.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Power | 19 W |
| účinnost svítidla | 132 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLVLEDOS2500V24/3DI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099087951 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
KOD KRAT.:PHI17274/47/16
KOD VÝR.:8718291479475
EAN.:8718291479475
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM3KOPD1
KOD VÝR.:EXAL12000CM3KOPDB/ND
EAN.:8596099058562
KOD KRAT.:PHICL2576W27KN
KOD VÝR.:871869975882000
EAN.:8718699758820
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3DA3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3DALIT/9003
EAN.:8596099044954
KOD KRAT.:MOQP2B600/B350DIM/90
KOD VÝR.:QP2B600/B350DIM/90
EAN.:8596099008734
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/ND
KOD VÝR.:TELX4000M3/ND
EAN.:8596099058456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved