MODUS light panel LED Q 52W 5800lm/5700 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DALI
KOD VÝR.:QP5A625/1050DALI
EAN.:8595073738650
| barva těla | POLAR |
|---|---|
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Cap-base | ostatní |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Cover material | Opal glass |
| Material housing | Glass transparent |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8595073771992 |
| Diameter | 200 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | MODUS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Power | 20 W |
| Volatge | 220-240 V |
| typ svítidla | Pendant |
| IP rating | IP20 |
| KOD | MOBALOP200L4V1/600ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073771992 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DALI
KOD VÝR.:QP5A625/1050DALI
EAN.:8595073738650
KOD KRAT.:MOQ5C600/B1050ND
KOD VÝR.:Q5C600/B1050ND
EAN.:8595073718096
KOD KRAT.:MOTOP8000L4CW/R/ND
KOD VÝR.:TOP8000L4CW/R/ND
EAN.:8596099031459
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDS/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDS/ND
EAN.:8596099048679
KOD KRAT.:MOQPN3C600/B700NDNZ
KOD VÝR.:QPN3C600/B700NDNZ
EAN.:8596099033170
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V24/3DIM
EAN.:8596099087951
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved