MODUS pendant light LED BAL 40W 4100lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
| barva těla | POLAR |
|---|---|
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| Product family | BAL |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Cap-base | ostatní |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Cover material | Opal glass |
| Material housing | sklo |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8596099073824 |
| Diameter | 200 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | MODUS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Dimmable | ne |
| Power | 20 W |
| Volatge | 220-240 V |
| typ svítidla | Pendant |
| IP rating | IP20 |
| KOD | MOBALOP200L4V1/600 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099073824 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
KOD KRAT.:MOQP3D600/2100DALI/9
KOD VÝR.:QP3D600/2100DALI/90
EAN.:8596099036072
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P
EAN.:8596099000998
KOD KRAT.:MOUL9000V13/ND
KOD VÝR.:UL9000V13/ND
EAN.:8596099091682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved