MODUS light panel LED QN 54W 5800lm/838 IP20; 30x120cm vest. DALI; DI ;BTC
KOD KRAT.:MOQN3C/DI/1050DALI/B
KOD VÝR.:QN3C600/DI/1050DALI/BTC
EAN.:8596099080983
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
|---|---|
| Product family | BAL |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 99999 lm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Glass |
| With motion sensor | ne |
| Height/Depth | 280 |
| EAN | 8596099012007 |
| Width | 242 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | MODUS |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED module |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
| typ svítidla | závěsné |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8596099012007 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MO012007 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQN3C/DI/1050DALI/B
KOD VÝR.:QN3C600/DI/1050DALI/BTC
EAN.:8596099080983
KOD KRAT.:PHQWT210C-947368
KOD VÝR.:871951494736899
EAN.:8719514947368
KOD KRAT.:OSA64155TSP
KOD VÝR.:4008321784179
EAN.:4008321784179
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved