MODUS KX 3000, 1210mm, opal PMMA cover, mounted, LED 830, driver 500mA
KOD KRAT.:MOKX3000M3KO/ND
KOD VÝR.:KX3000M3KO/ND
EAN.:8596099029340
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099096434 |
| Diameter | 400 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 4900 lm |
| Material housing | plast |
| Montage type | Surface mounted |
| účinnost svítidla | 117 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Power | 42 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOPARKLED5000KO400PC | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099096434 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOKX3000M3KO/ND
KOD VÝR.:KX3000M3KO/ND
EAN.:8596099029340
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved