OSRAM LED bulb VALUE A68 19W/150W E27 4000K 2452lm NonDim 10Y opal 3-pack
KOD KRAT.:OSEVCLA150/840/3
KOD VÝR.:4058075634435
EAN.:4058075634435
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045470 |
| Length | 705 |
| Width | 200 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 95.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 3160 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| přepravní rozměr cm | 83 cm |
| Transport height | 210 |
| Transport length | 830 |
| Transport width | 180 |
| účinnost svítidla | 113.00 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 |
| IP rating | IP65 |
| Power | 28 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099045470 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLVLEDOS3500V24/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEVCLA150/840/3
KOD VÝR.:4058075634435
EAN.:4058075634435
KOD KRAT.:OSEVCLA100/840
KOD VÝR.:4052899973428
EAN.:4052899973428
KOD KRAT.:OS4099854049538
KOD VÝR.:4099854049538
EAN.:4099854049538
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved