PHILIPS light.highbay.LED BBP333 LED128/757 PAM TW1 I
KOD KRAT.:PHQBBP333LED128/757M
KOD VÝR.:871951465234700
EAN.:8719514652347
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099034535 |
| Length | 1415 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 8000 lm |
| Material | Metal |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 54.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099034535 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTOP8000L4CRA/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBBP333LED128/757M
KOD VÝR.:871951465234700
EAN.:8719514652347
KOD KRAT.:MOLVLEDOS5000V22/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS5000V22/3DIM
EAN.:8596099054946
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KO625/N3
KOD VÝR.:FIT4000A4KO625/ND/IP6520/90
EAN.:8596099103521
KOD KRAT.:MOEVO5000M3CEW/ND
KOD VÝR.:EVO5000M3CEW/ND
EAN.:8596099053536
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved