MODUS light panel LED IBP 32W 4100lm/840 IP54; 60x60cm ND NZ
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KONDNZ
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600NDNZ
EAN.:8596099066840
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099058395 |
| Length | 1134 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6300 lm |
| Material | Steel |
| Power | 44.0 W |
| připojení pomocí konektoru | Ano |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099058395 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTOP6000M4CW/R/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KONDNZ
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600NDNZ
EAN.:8596099066840
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM3DALI/9016
EAN.:8596099032548
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KN600/NDNZ
EAN.:8596099083373
KOD KRAT.:MOSPMN3000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN3000KO3/E370/ND
EAN.:8596099100971
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved