MODUS light panel LED Q 26W 2600lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP2B600/500NDNZ
KOD VÝR.:QP2B600/500NDNZ
EAN.:8596099022969
| Výrobce: | |
| Product family | NAR |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099069773 |
| Length | 630 |
| Width | 28 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 570 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-clear |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| účinnost svítidla | 146 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1900 lm |
| Power | 13.00 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099069773 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MONAR2000S4SZ60/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP2B600/500NDNZ
KOD VÝR.:QP2B600/500NDNZ
EAN.:8596099022969
KOD KRAT.:MOESO3000SSKO3ND
KOD VÝR.:ESO3000SSKO3ND
EAN.:8596099023355
KOD KRAT.:MOQN3B600/350ND/90
KOD VÝR.:QN3B600/350ND/90
EAN.:8596099064785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved