DEOS ceiling light LED S-314 2x20W 2x2650lm/840; FL D3
KOD KRAT.:DES314cCWI220FLD3
KOD VÝR.:S314cCWI.220/FL.D3
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099099299 |
| Length | 1485 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Přímé/Nepřímé |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7900 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 65.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099099299 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOHL5000LKO4/CDI/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DES314cCWI220FLD3
KOD VÝR.:S314cCWI.220/FL.D3
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL8000CM3KOPDB/DALIBTC
EAN.:8596099072155
KOD KRAT.:MOESO3000SSKO3ND
KOD VÝR.:ESO3000SSKO3ND
EAN.:8596099023355
KOD KRAT.:MOQN3B600/350ND/90
KOD VÝR.:QN3B600/350ND/90
EAN.:8596099064785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved