MODUS light panel LED FIT 35W 4500lm/830 IP40; 60x60cm built-in N.D
KOD KRAT.:MOFIT4000A3KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A3KN600/ND
EAN.:8596099053703
| Výrobce: | |
| Product family | DON |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Others | |
| Beam angle | Extreme narrow beam 5-10° st. |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6800 lm |
| Power | 52 W |
| typ svítidla | liniová |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| KOD | MODON7000L3CC50/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099142865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000A3KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A3KN600/ND
EAN.:8596099053703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved