DIVE SL261 RD 070 5W 27K N HV IP65L 3p
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099074586 |
| Length | 1421 |
| Width | 53 |
| Others | |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-clear |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 5 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5600 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| účinnost svítidla | 144 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 39 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOTS/B/6000L3CW/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099074586 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:MOPL3500L1N4ND/P1
KOD VÝR.:PL3500L1N4ND/P1
EAN.:8596099015800
KOD KRAT.:MOTOP3000XM4CW/ND
KOD VÝR.:TOP3000XM4CW/ND
EAN.:8596099032401
KOD KRAT.:MO5179070101
KOD VÝR.:5179070101
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved