LEDVANCE plug-in light LED LUNETTA.SUNSET 0.6W 15lm/840; white
KOD KRAT.:OSILUSUNS
KOD VÝR.:4058075570221
EAN.:4058075570221
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099040017 |
| Length | 1415 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| Power | 37.0 W |
| připojení pomocí konektoru | DMX |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099040017 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTOP6000L4CEW/R/N1 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSILUSUNS
KOD VÝR.:4058075570221
EAN.:4058075570221
KOD KRAT.:MOFLY8000RM4BP/DALI
KOD VÝR.:FLY8000RM4BP/DALI
EAN.:8596099031763
KOD KRAT.:MOTS/B/4000L4CW/NDNZ
KOD VÝR.:TS/B/4000L4CW/NDNZ
EAN.:8596099070502
KOD KRAT.:MOES3000A4BB80/44/ND
KOD VÝR.:ES3000A4BB80/44/600/ND
EAN.:8596099064884
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCOV1/210
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCOV1/2100DALI
EAN.:8595073738964
KOD KRAT.:ENF2CR5
KOD VÝR.:7638900057003
EAN.:7638900057003
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved