MODUS light.highbay.LED RH 74W 9800lm/3000 IP65 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MORH100W3/DALI
KOD VÝR.:RH100W3/DALI
EAN.:8596099108434
| Výrobce: | |
| Product family | TOP |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099055042 |
| Length | 572 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 46 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2300 lm |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099055042 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTOP2000S4CEW/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MORH100W3/DALI
KOD VÝR.:RH100W3/DALI
EAN.:8596099108434
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM4KOPDCDA
KOD VÝR.:EXAL8000CM4KOPDC/DALI
EAN.:8596099095932
KOD KRAT.:MOLVX3000NO4V1/NDV
KOD VÝR.:LVX3000NO4V1/NDV60/EU
EAN.:8596099074111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved