MODUS light panel LED ES 23W 2600lm/840 IP20 ND; black.refl/white
KOD KRAT.:MOES3000A4BC80/2/ND
KOD VÝR.:ES3000A4BC80/2/600/ND
EAN.:8596099066659
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099063702 |
| Length | 1484 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | |
| Material | kov |
| Power | 69 W |
| typ svítidla | Line battens |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOTELX10000L4/ND/EU | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099063702 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOES3000A4BC80/2/ND
KOD VÝR.:ES3000A4BC80/2/600/ND
EAN.:8596099066659
KOD KRAT.:PHQRS340B39S/840WH
KOD VÝR.:871869997775700
EAN.:8718699977757
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved