MODUS damp proof batten LEDPL 68W 10200lm/5700 IP65 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOPL10000L2W5DIM
KOD VÝR.:PL10000L2W5DIM
EAN.:8596099031572
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099066864 |
| Length | 1186 |
| Width | 59 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 57 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| Power | 27 W |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4100 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099066864 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELXW4000M3/ND/900 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL10000L2W5DIM
KOD VÝR.:PL10000L2W5DIM
EAN.:8596099031572
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/ND
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/ND
EAN.:8596099038236
KOD KRAT.:MOSPMN3000KN4/E370/3
KOD VÝR.:SPMN3000KN4/E370/ND/EU
EAN.:8596099075521
KOD KRAT.:MOPHD5000M4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD5000M4PC/R1/ND
EAN.:8596099049744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved