MODUS line light LED HL 23W 3100lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOHL3000MKO3/CRCONT
KOD VÝR.:HL3000MKO3/CRCONT/ND/90
EAN.:8596099090081
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099086190 |
| Length | 750 |
| Width | 38 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47.0 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| Power | 27 W |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099086190 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX3500XM3/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOHL3000MKO3/CRCONT
KOD VÝR.:HL3000MKO3/CRCONT/ND/90
EAN.:8596099090081
KOD KRAT.:MOTELX10000L5/ND
KOD VÝR.:TELX10000L5/ND
EAN.:8596099069735
KOD KRAT.:PHI8720169257450
KOD VÝR.:872016925745000
EAN.:8720169257450
KOD KRAT.:PHQRS150B9WB/840WH
KOD VÝR.:871951454829999
EAN.:8719514548299
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KW3
KOD VÝR.:871869975598000
EAN.:8718699755980
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved