MODUS light fitting LED ESO 38W 3800lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099058364 |
| Length | 605 |
| Width | 42 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 490 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 45 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Line battens |
| účinnost svítidla | 87 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 1300 lm |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099058364 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOSBL1500SKO3/XB/DAL | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCV1/2101
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073730302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved