MODUS line light LED TOP 37W 5800lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTOP6000L4CEW/R/N1
KOD VÝR.:TOP6000L4CEW/R/ND
EAN.:8596099040017
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099094669 |
| Length | 1485 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5175 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Power | 42.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOHL5000LKO4/B/DALI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099094669 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTOP6000L4CEW/R/N1
KOD VÝR.:TOP6000L4CEW/R/ND
EAN.:8596099040017
KOD KRAT.:OSILUSUNS
KOD VÝR.:4058075570221
EAN.:4058075570221
KOD KRAT.:MOFLY8000RM4BP/DALI
KOD VÝR.:FLY8000RM4BP/DALI
EAN.:8596099031763
KOD KRAT.:MOTS/B/4000L4CW/NDNZ
KOD VÝR.:TS/B/4000L4CW/NDNZ
EAN.:8596099070502
KOD KRAT.:MOES3000A4BB80/44/ND
KOD VÝR.:ES3000A4BB80/44/600/ND
EAN.:8596099064884
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCOV1/210
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCOV1/2100DALI
EAN.:8595073738964
KOD KRAT.:ENF2CR5
KOD VÝR.:7638900057003
EAN.:7638900057003
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved