MODUS LED AREL 58W 7200lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KVM3DALI
EAN.:8596099003234
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099096311 |
| Length | 1185 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 130 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 1300 |
| Transport width | 100 |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3100 lm |
| Power | 23 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOHL3000MKO4/CRSTART | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099096311 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KVM3DALI
EAN.:8596099003234
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KO625/N1
KOD VÝR.:FIT5000A5KO625/ND/IP6520
EAN.:8596099084479
KOD KRAT.:MOQP3A600/1050DALINZ
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALINZ/90
EAN.:8596099036119
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved