EMOS rechargeable work lamp 700lm/45m IPXX; black/green
KOD KRAT.:BEP4538
KOD VÝR.:1450000360
EAN.:8592920092590
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099083786 |
| Length | 1185 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3100 lm |
| Power | 23 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOHL3000MKO4/RCONT/N | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099083786 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEP4538
KOD VÝR.:1450000360
EAN.:8592920092590
KOD KRAT.:MOHL1LKO4V1/R1050NDC
KOD VÝR.:HL1LKO4V1/R1050NDCONT
EAN.:8596099013714
KOD KRAT.:PHELEDTC20.5/830HE
KOD VÝR.:872016929552000
EAN.:8720169295520
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/DA
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALI
EAN.:8596099051334
KOD KRAT.:MOUS4000C3KN/ND
KOD VÝR.:US4000C3KN600/ND
EAN.:8596099002541
KOD KRAT.:BEP3400
KOD VÝR.:1440211100
EAN.:8592920106839
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/2100
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073781571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved