MODUS light panel LED Q 52W 5800lm/3000 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQP2A625/1050DALI
KOD VÝR.:QP2A625/1050DALI
EAN.:8595073700763
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099112363 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4500.00 lm |
| typ svítidla | liniová |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 33 W |
| EAN | 8596099112363 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOHL4000LKO3/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP2A625/1050DALI
KOD VÝR.:QP2A625/1050DALI
EAN.:8595073700763
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735156
KOD VÝR.:872016973515699
EAN.:8720169735156
KOD KRAT.:MOQN3C600/2DI/1050DA
KOD VÝR.:QN3C600/2DI/1050DALI/Z
EAN.:8596099070205
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved