SOLIGHT LED reflector PAR16 spot light bulb. 7W. GU10 3000K. 500lm. white 120°
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
| Výrobce: | |
| Product family | KX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099055004 |
| Length | 630 |
| Width | 110.0 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 498 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 133.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 30 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099055004 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOKX4000S3KO/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:SIWZ318A-1
KOD VÝR.:WZ318A-1
EAN.:8592718019952
KOD KRAT.:MOLAB6000C4KNND/90
KOD VÝR.:LAB6000C4KN600ND/90
EAN.:8596099075682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved