PHILIPS LED.výbojka TrueForce HPL 33.5W/200W E27 4000K 6000lm NonDim 50Y opál
KOD KRAT.:PHETFMHPL33.5/840E27
KOD VÝR.:871951445203900
EAN.:8719514452039
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099067311 |
| Length | 1210 |
| Width | 110.0 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1000 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| přepravní rozměr cm | 123 cm |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 75 |
| Transport length | 1230 |
| Transport width | 140 |
| účinnost svítidla | 152 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Luminous flux | 3800 lm |
| Power | 25 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOKX4000M4KO/NDNZ | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099067311 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHETFMHPL33.5/840E27
KOD VÝR.:871951445203900
EAN.:8719514452039
KOD KRAT.:PHIW8720169072176
KOD VÝR.:872016907217600
EAN.:8720169072176
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved