KOPP socket. connection arctic 16A/230V Code: 1808.0200.5
KOD KRAT.:KO180802005
KOD VÝR.:180802005
EAN.:4008224403917
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099121181 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Luminous flux | 4700 lm |
| On sale | MODUS Akce jaro |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Transport height | 63 |
| Transport length | 700 |
| Transport width | 650 |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 39 W |
| KOD | MOUSAL4000A4KN/NDMUL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099121181 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:KO180802005
KOD VÝR.:180802005
EAN.:4008224403917
KOD KRAT.:OSA64150
KOD VÝR.:4050300001487
EAN.:4050300001487
KOD KRAT.:KO175706004
KOD VÝR.:175706004
EAN.:4008223577237
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved