PHILIPS svít.prachotěs.LED WT210C 54W 7000lm/840 50Y IP67 1.5m PMMA
KOD KRAT.:PHQWT210C-947368
KOD VÝR.:871951494736899
EAN.:8719514947368
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099080983 |
| Width | 300.0 |
| Length | 1213.60 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Number of lamps | 1 |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 70 |
| Transport length | 1210 |
| Transport width | 320 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 5800 lm |
| Power | 54.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQN3C/DI/1050DALI/B | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099080983 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQWT210C-947368
KOD VÝR.:871951494736899
EAN.:8719514947368
KOD KRAT.:OSA64155TSP
KOD VÝR.:4008321784179
EAN.:4008321784179
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved