MODUS LED AREL 37W 4300lm/4000 IP20 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4DIM
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4DIM
EAN.:8596099023942
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099027407 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 60 |
| Built-in height | 170 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-structured |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 105 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 21 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099027407 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOQNXP2500A600MIXW | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4DIM
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4DIM
EAN.:8596099023942
KOD KRAT.:PHELEDTM7/865HE
KOD VÝR.:872016930970800
EAN.:8720169309708
KOD KRAT.:MONOD5000KC4W/ND
KOD VÝR.:NOD5000KC4W/ND
EAN.:8596099143602
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved