MODUS LED AREL 41W 5350lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3SRS
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3SRS/9016
EAN.:8596099069001
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099081393 |
| Length | 1196 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| CRI | 90-100 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 5300 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 103.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Power | 70 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQ5D600/1400ND/90 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099081393 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3SRS
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3SRS/9016
EAN.:8596099069001
KOD KRAT.:MOTOP6000M4CW/R/DALI
KOD VÝR.:TOP6000M4CW/R/DALI
EAN.:8596099058395
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KONDNZ
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600NDNZ
EAN.:8596099066840
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM3DALI/9016
EAN.:8596099032548
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KN600/NDNZ
EAN.:8596099083373
KOD KRAT.:MOSPMN3000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN3000KO3/E370/ND
EAN.:8596099100971
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved