DURACELL alkaline battery ULTRA AAAA/LR8D425/MX2500 ; BL2
KOD KRAT.:DRAAAABL2
KOD VÝR.:5000394041660
EAN.:5000394041660
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099074234 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 3800 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 52 W |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 112 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 5800 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQ3A600/1050ND/EU | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099074234 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DRAAAABL2
KOD VÝR.:5000394041660
EAN.:5000394041660
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3ND/4
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3ND/9003
EAN.:8596099035174
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0255
KOD VÝR.:2CDS253025R0255
EAN.:4016779996709
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KO600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KO600/ND
EAN.:8596099054441
KOD KRAT.:MO031749
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVMMIX/9016
EAN.:8596099031749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved