MODUS downlight LED SPMDO 14W 1450lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOSPMDO1500/4/BC80/2
KOD VÝR.:SPMDO1500/4/BC80/190/ND/EU
EAN.:8596099073794
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099008352 |
| Length | 1196 |
| Width | 296 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Built-in height | 1196 |
| Built-in width | 296 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| CRI | 90-100 |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 3800 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4900 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 52 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 94 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOQ3C600/B1050ND/90 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099008352 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMDO1500/4/BC80/2
KOD VÝR.:SPMDO1500/4/BC80/190/ND/EU
EAN.:8596099073794
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KO600/ND
KOD VÝR.:FIT5000A5KO600/ND/90
EAN.:8596099062583
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DALI
KOD VÝR.:QP2B600/350DALI
EAN.:8595073759761
KOD KRAT.:MOESD1000S4BB80/ND
KOD VÝR.:ESD1000S4BB80/ND
EAN.:8596099058081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved