MODUS lighting linear LED HL 42W 5400lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOHL5000LKO4/ND
KOD VÝR.:HL5000LKO4/ND
EAN.:8596099078485
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099009267 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in depth | 52 |
| Built-in height | 576 |
| Built-in width | 576 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Power | 37.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| účinnost svítidla | 116 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4300 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOISRAC4KVM4V160/DA1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099009267 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOHL5000LKO4/ND
KOD VÝR.:HL5000LKO4/ND
EAN.:8596099078485
KOD KRAT.:PHQBGP30754-4S/730
KOD VÝR.:871951415983900
EAN.:8719514159839
KOD KRAT.:PHQZRP100
KOD VÝR.:871951462707900
EAN.:8719514627079
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved