MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 10400lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4KOV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4KOV1/1400ND
EAN.:8596099011420
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099030742 |
| Length | 622 |
| Width | 622 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 97 |
| Built-in height | 602 |
| Built-in width | 602 |
| Cap-base | ostatní |
| Direct/Indirect | Direct/Indirect |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 97 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | kov |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 86 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2750 lm |
| Power | 32 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099030742 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOINLA1C4V1625/700N2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4KOV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW2M4KOV1/1400ND
EAN.:8596099011420
KOD KRAT.:MOTELX2000S6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX2000S6/ND/P1
EAN.:8596099065973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved